Zbuduj swój wymarzony rower

Zbuduj z nami rower na miarę Twoich potrzeb, pragnień i możliwości! Specjalizujemy się w projektach na zamówienie, które spełnią Twoje oczekiwania pod względem funkcjonalnym, estetycznym i ekonomicznym. Wybór marek, z którymi nawiązaliśmy współpracę, oparty jest na naszej pasji i wiedzy o kolarstwie i obejmuje jednych z najlepszych producentów rowerów szosowych, triathlonowych, do jazdy na czas i gravel. W Adam Bike oferujemy rowery takich marek jak: Ridley, Merida, Cannondale, Superior i Factor.

W naszym sklepie rowerowym z Gdyni możesz również zamówić gotowe rowery, w różnych przedziałach cenowych, które starannie przygotujemy do jazdy. Nasza miłość do kolarstwa, śledzenie najnowszych trendów oraz wieloletnie doświadczenie w sprzedaży rowerów, sprawiają, że cieszymy się zaufaniem i dobrą opinią wśród naszych klientów z Trójmiasta i całej Polski. Zapraszamy do obejrzenia wybranych rowerów zbudowanych z pasją przez Adam Bike.

Bez względu na to, czy poszukujesz niepowtarzalnego roweru, stworzonego od zera według Twoich marzeń i oczekiwań – to zawsze wykorzystujemy najwyższej jakości komponenty. Daj znać, czy najważniejszy jest indywidualny styl, design odróżniający się od innych czy redukcja wagi.. a może dopiero zaczynasz swoją przygodę z kolarstwem lub szukasz najlepszego stosunku ceny do jakości, przy ograniczonym budżecie? Zapraszamy do Adam Bike, naszym priorytetem jest znalezienie lub zbudowanie dla Ciebie roweru, który spełni wszystkie Twoje wymagania.

Odwiedź nas i pozwól sobie na realizację kolarskich marzeń.

preloader