Dostawa

Klient może wybrać następujące formy dostawy złożonego zamówienia:

a) przesyłka kurierska,

c) odbiór osobisty.

2. Dostępne formy dostawy, ich koszt oraz czasy dostarczenia zamówienia są zróżnicowane dla poszczególnych towarów i uzależnione od wartości, wielkości oraz wagi towarów, a także miejsca dostawy. Wszystkie dostępne dla danego towaru oraz miejsca formy dostaw widoczne są na stronie produktu jak również podawane Klientowi podczas składania zamówienia.

3. Nasze towary dostarczamy wyłącznie do wybranych krajów, których lista dostępna jest w prawym górnym rogu strony głównej oraz w trakcie składania zamówienia. Jeżeli określony kraj nie znajduje się na liście prosimy o kontakt e-mailowy: adambike.serwis@gmail.pl w celu ustalenia możliwości i kosztów dostawy.

4. Niezależnie od wybranej formy dostawy, wszystkie przesyłki na terenie Polski na kwotę równą lub przekraczającą 300,00 zł wysyłane są na koszt Sklepu.

5. W przypadku zamówienia dostawy do miejsca docelowego leżącego poza granicami Państw Członkowskich Unii Europejskiej, należna cena zawiera wszystkie opłaty celne na terenie Polski. Klient zobowiązany jest jednak do pokrycie ewentualnych opłat celnych należnych w kraju docelowym leżącym poza granicami Państw Członkowskich Unii Europejskiej. Dokładnych informacji odnośnie wysokości należnych opłat należy zasięgnąć w odpowiednich instytucjach celnych danego kraju lub na stronie internetowej http://ec.europa.eu/taxation_customs/dds2/taric/taric_consultation.jsp?Lang=pl&redirectionDate=20110310.

preloader